Privát

Privát Liptov sa nachádza 4 km od Liptovského Mikuláša. Má výhodnú polohu nielen pre turistiku a rekreáciu na Liptove, ale aj preto, že na diaľnicu D1/E50, ktorá je spojnicou Nízkych a Vysokých Tatier, sa od nás dostanete za necelé 3 minúty a tým sa vyhnete zdĺhavému čakaniu na semafóroch Liptovského Mikuláša. Tak sa Vaša cesta do centra Nízkych Tatier skráti na minimum a bude trvať 20 minút a do Vysokých Tatier, napr. na Štrbské pleso 30 minút. Neďaleko nášho privátu (5 minút cesty) sa nachádzajú termálne kúpaliská a lyžiarske stredisko - Liptovský Ján. A cesta na ostatné atrakcie (vrátane Aquaparku Tatralandia) a tiež lyžiarske strediská a pamiatky v okolí Liptovského Mikuláša Vám bude trvať približne 10 minút.

Našim hosťom sú k dispozícii zatiaľ 3 izby s kúpeľňou a balkónom. Na každej izbe sú štandardne 4 lôžka, šatníková skriňa, 2 nočné stolíky, stôl so 4 stoličkami, kuchynský kút s vybavením (taniere, lyžice, príbory, poháre, riad, atd.), chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, varná kanvica, varič, televízor. Kuchynský kút na dvoch izbách zahŕňa aj drez s tečúcou teplou a studenou vodou, na jednej izbe je kút bez drezu a bez vody. K dispozícii je WiFi pripojenie na internet. Parkovanie na uzavretom dvore. Ponúkame ubytovanie spolu pre 12 osôb (3 izby x 4 lôžka).

Upozorňujeme milých hostí, že fajčenie je vo vnútri objektu zakázané. Fajčiť je možné na balkóne, prípadne pred privátom. Alkoholikov a vandalov neubytuvávame.

Cenník ubytovania:

Pri nástupe na pobyt sa platí kaucia 50 € / izba, v prípade že nevzniknú škody, vracia sa pri odchode. Pre ubytovaných hostí prístup k WiFi internetu zdarma. Stálym hosťom poskytujeme zľavy dohodou.

Letná sezóna od 1.7. do 31.8. a zimná sezóna od 15.12. do 31.3., víkendy a sviatky:

Dospelá osoba: 8,00 EUR / noc (pobyt na 7 a viac noci - 6,80 EUR / noc)
Dieťa od 3 do 10 rokov: 7,50 EUR / noc (pobyt na 7 a viac noci - 6,40 EUR / noc)
Dieťa do 3 rokov: zdarma na spoločnom lôžku
Zviera - len vonku: zdarma
Silvester: 50 EUR / izba / noc (min. 4 noci)

Cena po ostatné dni v roku:

Dospelá osoba: 7,00 EUR / noc
Dieťa od 3 do 10 rokov: 6,50 EUR / noc
Dieťa do 3 rokov: zdarma na spoločnom lôžku
Zviera - len vonku: zdarma

Dlhodobý prenájom:

V prípade záujmu o ubytovanie na dlhšiu dobu - dočasné ubytovanie, študenti, zamestnanci, atd. je možné dohodnúť obojstranne výhodné ceny.

© 2013 Webdesign - All rights reserved. Powered by Milan.